Ön seçim sonuçları açıklandı

Yapılan jüri çalışması sonucunda yapılan ön seçim aşamasını geçen 10 ekip şu şekilde oldu:

Belirlenen ekipler şöyle:

Proje Ekibi:
Nevzat Oğuz Özer (Ekip temsilcisi – Mimar)
Yasemen Say Özer (Mimar)
Nurdan Sezgin (Mimar)
Ege Özer (Şehir plancısı)
Rahmi Aksungur (Heykeltraş)
Özlem Kuzgun Kırak (Peyzaj mimarı)

Proje Ekibi:

Dr. Deniz Aslan (Ekip temsilcisi – Y.Mimar)
Prof.Dr. Arzu Erdem (Y.Mimar)
Yrd.Doç.Dr. Ozan Önder Özener (Y.Mimar)
Selin Etkinöz (Peyzaj mimarı)
Çağlar Yılmaz (Mimar)
Erenalp Büyüktopçu (Y.Mimar)
Tuğçe Alkaş (Mimar)

Danışmanlar:
Prof. Dr. Bülent Diken, (Sosyolog/Kent Plancısı)
Doç. Dr. İnci Eviner (Ressam/Heykeltraş/Tasarımcı)
Sevim Aslan, (Y. Mimar, Restoratör)

Yardımcılar:
Serdar Ayvaz (Mimar)
Damla Yağmur (Mimar/Şehir plancısı)
Tolga Özdemir (Mimar)

Proje Ekibi:
Nurbin Paker (Ekip temsilcisi)
Sertaç Erten (Y.Şehir plancısı)
Devrim Çimen (Mimar)
Hüseyin L. Kahvecioğlu (Mimar)
Ceyda Özbilen (Peyzaj mimarı)
Eda Ekim Yılmaz (Peyzaj mimarı)
Mehmet Ali Uysal (Heykeltraş)
Petek Kızılelma (Görsel iletişim tasarımcısı)
Mustava Ercan Zırh (Görsel iletişim tasarımcısı)
Ayşenaz Toker (Endüstri ürünleri tasarımcısı)
Özge Ejder (Sosyal bilimci / Felsefeci)

Proje Ekibi:
Semra Uygur (Mimar)
Özcan Uygur (Mimar)
Deniz Uygur (Mimar)
Elvan Ender (Peyzaj mimarı)
Seden Cinasal (Mimar)
Ramazan Avcı (Mimar)
Emre Şavural (Mimar)
Fatih Yavuz (Mimar)

Proje Ekibi:
Cem İlhan (Mimar)
Tülin Hadi (Mimar)
Murat Ersoy (Mimar / Peyzaj mimarı)
Serkan Taycan (Sanatçı / Akademisyen)

Proje Ekibi:
Yrd. Doç.Dr. Ahmet Oktan Nalbantoğlu (Peyzaj Y. Mimarı – Kentsel Tasarımcı)
B.Haldun Erdoğan (Mimar)
Dr.Ayşegül Tokol (Y.Mimar-Kentsel tasarımcı)
Yrd.Doç.Dr. Meryem Müzeyyen Fındıkgil (Y.Mimar)
Yrd.Doç.Dr.Müge Tanrıöver (Peyzaj Y. Mimarı – Kentsel Tasarımcı – Arkeoloji uzmanı)
Başak İncekara (Şehir plancısı)

Danışman:
Hande Aylan (Grafik tasarımcısı)

Proje Ekibi:
Mehmet V. Kütükçüoğlu (Ekip temsilcisi – Y.Mimar)
Ertuğ Uçar (Y.Mimar)
Evren Başbuğ (Y.Mimar)
Nuran Altun (Peyzaj mimarı)

Danışman:
Doç.Dr.Ahenk Yılmaz (Mimar – Akademisyen)
Yrd. Doç.Dr.Ece Akay Şumnu (Heykel sanatçısı – Akademisyen)
Doç.Dr. Güven İncirlioğlu (Mimar-Sanatçı – Akademisyen)
Korhan Şişman (İç mimar – Aydınlatma uzmanı)

Proje Ekibi:
Yrd.Doç.Dr.Ebru Erbaş Gürler (Ekip temsilcisi – Peyzaj Y. mimarı)
Prof.Dr.Hayriye Eşbah Tunçay (Peyzaj mimarı)
Volkan Taşkın (Y.Mimar)
Özge Meriç (Mimar)
Prof.Dr.Azime Tezer (Şehir plancısı)
Doç.Dr.Ebru Yetişkin (Küratör – Sosyolog)
Ar.Gör.Arzu Türk (Peyzaj mimarı)
Dilara Akülke (Peyzaj mimarı)
Dilara Kuş (Peyzaj mimarı)
Utku Ali Güler (Yardımcı mimar)

Danışman:
Doç.Dr. Reyhan Körpe (Arkeolog – Tarihçi)
Gizem Ezgi Kurangil (Endüstri ürünleri tasarımcısı)

Proje Ekibi:
Can Çinici (Ekip temsilcisi – Mimar
Burak Ünder (Mimar)
Arzu Nuhoğlu (Peyzaj mimarı)
Markus Lehto (Geliştirmeci – vizyoner)
Günseli Kato (Sanatçı)
Türkay Salim Nefes (Sosyolog – Yazar)
Başar Ünder (Ses tasarımcısı)

Proje Ekibi:
Arman Akdoğan (Ekip temsilcisi-Mimar)
Felix Madrazo (Mimar)
Arzu Eralp (Şehir plancısı)
Davide Grandi (Mimar)
Eleanora Zambon (Mimar)
Pierluigi Recca (Mimar)
Oğuz Can Yürek, (Mimar)
Tonatiuh Martinez Maldonado (Peyzaj mimarı)
Hugo Ignacio Sanchez Toledo (Mimar ve Peyzaj mimarı)
Maria Zacatecas (Peyzaj mimarı)
Alejandra Segura (Peyzaj mimarı)
Renata Gallegos (Peyzaj mimarı)
Paulina Zarate (Mimar)
Natalia Sanchez (Mimar)
Adan San Juan (Mimar)
Viviana Sobian (Mimar)
Brenda Landeros (Mimar)
Alejandra segura (Mimar)

Tarihi Araştırmalar Danışmanı:
Seyit Ahmet Sılay